Saldus sūris

Saldus sūris
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
Ingredientai:
  • Aguonos
  • Pienas, 30 litrų
  • Druska
  • Citrinos rūgštis, 6 arbatiniai šaukšteliai
Gaminimo instrukcija:

6 kg sūriui.

Pieną užkaitinti beveik iki užvirimo, sudėti citrinos rūgštelę, ugnį sumažinti iki minimumo ir lėtai maišyti, kol sutrauks pieną.
Tada nukaisti, palaukti, kol pravės, pridėti druskos pagal skonį, nusunkti. Sudėti į didelį indą ir sudėti norimus priedus. Kruopščiai išmaišyti, dėti į sūrmaišį, užrišti ir paslėgti.

Receptą atsiuntė: Lina
» Rašyti komentarą
» Komentarai
cheese
2015-07-13 22:59
************* zinau dar viena recepta:
Uzkaitini piena( apie 9 litras) , kai uzkaista, pili nepina stikline acto, pamaisai, o po to į surmaisi ir paslegi ***********
♥♡♥♡♥
ausma
2013-01-20 22:41
perskaicius jusu visus komentarus visiskai susimaisiau koks receptas ,koks suris skanus ,na dabar tai problema .O suri noriu pasigaminti ,bet va nemoku
Renata
2012-08-02 20:41
norint kad suris prie drobinio surmaisio nepriliptu, ji reikia suslapinti vandeniu, o tada tik pilti y ji, tada niekada neprilimpa.
maja
2012-05-03 10:41
o aš saldų sūrį darau taip: užkaitinu inde pieną iki užvirimo, dedu kmynų arba aguonų nors galima ir nieko nedėti, ir sudedu varškę paprastą rūgščią ir kokią tik norit. ir atsargiai kaitinu kol sutraukia pieną, t.y. pienas pasidaro kaip išrūgos. tada nukošiu, nuvarvinu ir paslėgiu. jokios druskos ar cukraus gink dieve nedėti. Pasūdau pagamintą sūrį jei noriu, jei ne - gerai ir taip.
Skanaus.
daiva
2011-12-05 22:44
Lb skanus sūris iseina pakaitinta saldų piena beveik iki uzvirimo uzpilti tokį pat kiekį rūgusio pieno ,kai sutraukia supilti i sūrmaiši,paslėgti,nereikia nei rūgštelės nei acto,viskas iš natūralių produktų.Skanaus.