Obuoliai karamelėje kiniškai

Obuoliai karamelėje kiniškai
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
Ingredientai:
  • Cukrus, 150 gramų
  • Obuoliai, rūgštoki, 4 vienetai
  • Sezamo sėklos, sėklos
  • Kiaušiniai, 1 vienetas
  • Kvietiniai miltai, 120 gramų
  • Vanduo, 8 valgomieji šaukštai
  • Aliejus, žemės riešutų, arba kukurūzų
Gaminimo instrukcija:

Nuplautus ir nuluptus oubolius, pjaustykite į 4 dalis, išvalykite sėklalizdžius ir perpjaukite dar per pusę. Užpilkite citrinų sulčių ir gerai išmaišykite.
Iš likusių ingredientų ruošiama tešla.
Miltus išsijokite į dubenį. Įmaišykite kiaušinį ir vandenį, kol tešla įgaus blynelių tešlos konsistenciją. 15 min. palikite pastovėti, paskui įmaišykite 1 šaukštą aliejaus. Keptuvėje su išgaubtu dugnu arba gruzdintuvėje įkaitinkite aliejų. Obuolių gabaliukus panardinkite į tešlą ir iškart virkite 2-3 min,. kol truputį pasikeis jų spalva. Išimkite ir nuvarvinkite. Pasiruoškite dubenį su lediniu vandeniu. Keptuvėje įkaitinkite 6 šaukštus žemės riešutų arba kukurūzų aliejaus, jame nuolat maišydami ant vidutinės ugnies ištirpinkite cukrų. Vos tik cukrus išsilydys ir pasidarys šviesiai rusvos spalvos, sudėkite į jį visus obuolių gabalėlius. Užbarstykite sezanų sėklas, greitai išmaišykite, kad visi obuolių gabaliukai apsitrauktų karamele. Išdėliokite ant lėKikštės. Susėdus prie stalo, obuolių gabalėlius, pasmeigtus pagaliuku, reikia panardinti į vandenį ir valgyti.
Šio deserto paslaptis: obuolius reikia vienai dviems sekundėms įmerkti į ledinį vandenį, kad karamelės sluoksnis sukietėtų.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Rusne
2011-07-03 13:01
niam.... niam...Esu valgiusi Kinu restorane ten man jie itin patiko.Gaminkite,dziaukites ir ragaukit. Skanaus k:
Kinieciu megeja
2010-11-29 23:19
Mmmm.... skanu , kinu restorane valgiau , bet jau kaip salduuuuuuu
Arvydas
2010-09-19 19:47
Skanu.
Vaiwa
2010-08-22 20:56
Nieko neišėjo x.x karamelė dar būdama gana tiršta atsiskyrė nuo aliejaus ir pradėjo svilti, tada sudėjau obuolius. Vietioj to,kad prei jų priliptų, karamelė susigumulavo į visokio dydžio gabalus... Ugnis buvo vidutinė, o dujinė skylė viena iš mažiausių.
Skopke
2010-07-05 18:26