Lašišos kepsnys su rūgštynių padažu

Lašišos kepsnys su rūgštynių padažu
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
Ingredientai:
  • Juodieji pipirai
  • Lašiša, 200 gramų
Gaminimo instrukcija:

Suprantama geriau būtų jūroje pagauta lašiša, o ne parduotuvėje pirkta norvegų auginta, na, bet kokia bebūtų lašiša, atpjaukite 200g pjausnį, nulupkite odą, pagardinkite maltais juodaisiais pipirais ir apkepkite keptuvėje po 5-7 minutes iš abiejų pusių (gaminant daug porcijų, sudėkite jas skardon, pagardinkite maltais juodaisiais pipirais, sandariai uždenkite folija ir kepkite konvencinėje krosnyje 180º C temperatūroje 15-20 minučių).

Padažui sutrinkite blenderiu (trintuvu - jų dabar pilnos parduotuvės) 20g smulkiai supjaustytų rūgštynių su 50g grietinėlės (pageidautina tikros, o ne parduotuvinės erzcgrietinėlės), kiaušinio tryniu. Prikaistuvyje arba keptuvėje įkaitinkite 15g tikro naminio sviesto, supilkite rūgštynių plakinį ir, maišant, užvirinkite, stebėkite, kad nesutrauktų, nepamirškite pagardinti druska ir maltais juodaisiais pipirais.

Lėkštėn supilkite rūgštynių padažą, gražiai įdėkite lašišos kepsnį. Patiekite su garintais ankštiniais žirneliais, galima pridėti keletą šviežių bulvyčių, garintą brokolį ir neparprastai gardu, ir skaniai gražu pažiūrėti.

Receptą atsiuntė: Vincentas Sakas
» Rašyti komentarą
» Komentarai
spindulelis
2010-07-19 12:30
Seniai svajojau paragauti. Bandysim gaminti.
(anonimas)
2009-06-28 18:25