Kiškučio karamelinė svajonė

Kiškučio karamelinė svajonė
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
Ingredientai:
  • Cukraus pudra, 150 gramų
  • Kiaušiniai, 6 vienetai
  • Kvietiniai miltai, 150 gramų
  • Sviestas, 150 gramų
  • Kondensuotas pienas, 150 gramų
  • Kepimo milteliai, 1 arbatinis šaukštelis
  • Vanilinis cukrus, 1 arbatinis šaukštelis
Gaminimo instrukcija:

Sviestą su puse miltinio cukraus išsukite iki baltumo, berkite vanilinį cukrų, įmuškite du kiaušinius ir sudėkite keturis trynius. Į gerai išsuktą masę įsijokite miltus, kepimo miltelius ir užmaišykite tešlą.
Baltymus išplakite iki standžių putų, į jas po truputį įplakite likusį miltinį cukrų. Išplakite baltymus atsargiai sukdami mediniu šaukštu (kabinkite nuo dugno viršaus link) įmaišykite į tešlą.
Krėskite tešlą į kepimo popieriumi išklotą apskritą sudėtinę formą ir šaukite į iki 170 laipsnių pagal Celsijų įkaitintą orkaitę. Kepkite 45 minutes.
Iškepusį biskvitą ataušinkite ant grotelių ir padalykite į tris papločius.
Trečdalį „Rududu“ sutepkite ant vieno papločio, uždenkite antruoju, kurį vėl aptepkite ir uždenkite trečiuoju papločiu, viršų ir šonus aptepkite likusiu kondensuotu pienu. Galite papuošti riešutais.

Receptą atsiuntė: Alma
» Rašyti komentarą
» Komentarai
Prajuokinot:)
2012-06-14 19:06
Gėda? Nejuokinkit. Torto papuošimą galime kopijuoti kiekvienas, bet skonio niekas. Jeigu nebandei daryti ir nežinai koks skonis geriau patylėti...
geda
2012-06-13 19:35
maximos "karamelinio" torto foto ideta ir belekoks receptas. geda autoriui
:)
2012-05-25 21:20
RUDUDU tai virtas kondensuotas pienas)
Neuspratau
2012-05-25 11:41
Ar aš kažko nesuprantu, ar kažkas sumaišyta: "Trečdalį „Rududu“ sutepkite ant vieno papločio, uždenkite antruoju, kurį vėl aptepkite ir uždenkite trečiuoju papločiu, viršų ir šonus aptepkite likusiu kondensuotu pienu. Galite papuošti riešutais." iš kur staiga atsirado RUDUDU????