Bananinis keksas "Duetas"

Akcijos:
Rodyti
akcijas

TAIP
NE
?
- Bananai, 3 vienetai
- Cukrus, 4 valgomieji šaukštai
- Kiaušiniai, 3 vienetai
- Kvietiniai miltai, 8 valgomieji šaukštai
- Šokoladas, juodasis, 25 gramai
- Grietinė, rūgšti ir tiršta, 2 valgomieji šaukštai
- Kepimo milteliai, 1 arbatinis šaukštelis
- Lydytas sūris, 70 gramų
- Šokoladas, baltasis, 25 gramai
Gaminimo instrukcija:
Banaus sutrinti, įmušti kiaušinius, įberti cukrų ir išplakti. Sudėti grietinę, supilti lydytą sviestą ir išplakti. Suberti miltus sumaišytus su kepimo milteliais ir viską gerai išmaišyti. Gautą tešlą padalyti į 3 dalis. 1 dalį įpilti į kekso formą ir dėti kepti, kol truputėlį pagels. Po to sudėti ant viršaus trupintą baltą šokoladą ir pilti antrą dalį tešlos, vėl pakepti kol pagels. Tada apidarstyti juodu šokoladu, pilti paskutinę dalį tešlos ir vėl dėti kepti, perkeliant ant aukštesnės orkaitės lentynėlės. Kepti tol, kol įsmeigus krapštuką jis lieka sausas. Skanaus
» Rašyti komentarą
» Komentarai
2011-07-04 17:22
Is pat pradziu galvojau pasilaikysiu savo nuomone sau, nepasiseke tai nepasiseke, taciau daugiau tylet nebegaliu. Mama jau antra diena kaip viduriuoja, tetis galvoja i ligonine vezti ir visa tai nuo jusu "
kaniojo" pyrago. Suo nei tas needa. Nunesiau prie konteinerio, galvojau gal bent kokie isalke benamiai suvalgys, bet kita diena radau prakasta ir isspjauta pyrago gabala. Eikit velniop su savo keksais.

2010-09-10 15:39
labai skanus patariu issikepti, o i ta ruge oi rugile nekreipkit demesi jagu jaj nepatiko tai nereiskia kad ir kitiem nepatiks, labai skanus







2009-12-11 22:26
ne visu skoniai vienodi, tad nereikia savo nuomones pirsti. man labai patiko 

2009-12-05 17:07
Labai neskanus nesamone tikrai nekepkit!!!!!!!!



2011-09-07 20:32